HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Únor 2018

Kozí úroda

13. února 2018 v 23:56 | bass |  Kozy, kur a my
Tak se rodí o sto šest! Po dvou kozlících do týdne opravdu Munga porodila dvě kozičky! Hnědé. teď už tam všichni čtyři skotačí jako kamzíci. Bezině se taky narodila dvě kůzlata, žívý však jen kozlík. Bílej. Tak jich máme pět. Jsme zvědaví, jestli na to zareaguje i Rozina a pochlapí se (pomamí se spíš). Fotky jsou problém ... jsou to jen takové rozmazané šmouhy, ale zkusím o víkendu něco nafotit. Tak alespoň jedna pocitovka v z prvního dne bílého kozlíka.

Včera na snowboardu

12. února 2018 v 21:56 | bass |  Foto dne

Na okruhu

12. února 2018 v 21:45 | bass |  Matějovy patálie
Za vysvědčení jsme s Tomášem naplánovali pánskou (chlapskou) jízdu. Je to nefér, že jsme se na úspěchu našich dětí přiživili, ale svět není vždycky křišťálově čistej a spravedlivej. Co už. Každopádně jsme si udělali krásnej pondělní den!

Nejlepší oslava života

12. února 2018 v 21:41 | bass
Je to určitě pravdivé prohlášení, to bez debat. Ale samozřejmě, když je to oslava prvních narozenin, tak to je celkem jasný. Natálka u nás oslavila první rok a snědla svůj první dort (téměř celý). Všechno nejlepší!

Pololetní prázdniny

12. února 2018 v 21:32 | bass
Samozřejmě, když se toho nejvíc děje, tak se toho nejmíň píše - to je takové zlaté bahňůsovské pravidlo. A tak aspoň telegraficky.
Pololetní prázdniny jsme využili k tomu, abychom si udělali výlet do hradeckého obřího akvária - od Vánoc se snažíme (zatím neúspěšně) založit své vlastní obří akvárium - a nechat se inspirovat. Po cestě jsme zvládli navštívit i nějaké ty rozhledny - prvně Bojku u Nasavrk a cestou zpátky jsme došli k zavřené Báře u Slatiňan. Výhled na zasněžený obrys Orlických hor nebyl díky počasí až tak impozantní, ale viditelný byl.
V obřím akváriu jsme si tunel pod rybami celkem užívali, byla tam taková klidná a líná atmosféra, děti koukali všude kolem a bylo to príma. Taky jsme zvládli navšítvit sousední Školní teraristický klub a tam to byl naopak mazec. Všude skákali prťaví makakové, koukali na nás očičkama a z očí jim koukaly jen samý lumpárny. Spousta želv, morčat ale hlavně! Hlavně hadi. Máťa byl unešenej - poslední dobou ho hadi berou, kouká na dokumenty a pořád nám vysvětluje co dokáže například pakobra nebo mamba černá. (je možný, že dřív než napustíme akvárko se tam nastěhuje nějakej had nebo hadice...)
Pololetní prázniny byly fajné, poklidné a odpočinkové.
Další den nás čekala oslava prvních narozenin Natálky...