HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Výprava na Vesec

12. července 2017 v 22:48 | bass |  STUDENECKÝ ŽIVOT
Někdy minulý týden přijel Tomáš s dětmi vlakem, že prej uděláme čundr. První noc jsme strávili u nás doma pod střechou, ale naplánovali jsme pěší výšlap na nejvyšší vrchol Železných hor (zní to honosně, že?) a tam že přespíme. Tak jo. Vzali jsme s sebou spacáky, karimatky a taky čerstvě připraveného králík. Že si ho někde opečeme s hadama (to jsou takové moučné kynuté placky opékané na ohni).
Teplo bylo neskutečný, trasa náročná - proč chodit po turistických značkách, když se dá jít přímo přes rokle a trny. Zdolali jsme nejprve Štikovskou vyhlídku, kde jsme plánovali králíka, ale nebylo tu žádné ohniště a hlavně proudy turistů, tak jsme si hlavně odpočinuli, snědli vše ostatní a vydali se dál. Další roklí a lesem.
Ale dorazili jsme! Zcela vyčerpaní jsme zakempovali na vrcholu a začali připravovat králíka. Byl luxusní a když později večer dorazila Petra s koláčem a kávou, pochválila nás. Což je rozhodně mnohem hodnotnější než to znít.

V noci trochu sprchlo, ale dětem to pod širákem nevadilo. Koneckonců, je to taková příprava na baltské pobřeží. Krásný a náročný výlet, tatínci si dají určitě chvíli pauzu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrej | 12. července 2017 v 23:15 | Reagovat

... tretieho "tatínka s dětmi" vidím na fotke, ale kronikár na neho pozabudol.
Názorná ukážka rozdielu medzi históriou a dejinami :)
... pozdravujem všetkých

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.