HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Březen 2016

Paví život

25. března 2016 v 18:19 | bass
Pávi spí vysoko na prastarém dubu. Mladí trumfujou otce a vylétávají výš než on. Čekají, až se uvelebí a začne podřimovat /to už je líný se předhánět/ a přeskáčí na vyšší větve, aby byli nad ním. Puberťáci. Každopádně díky tomuto jejich sportu jsme často v očním kontaktu, protože jsou tak vysoko, že na ně vidím, když ráno nebo večer stojím u záchodové mísy.
Z okýnka vidím přes střechu stodoly proti obloze na větvích dubu siluety pávů.

/Tento článek je určen především mámě Pétě, protože ta tento výhled na záchodě nemá a mohl by proto uniknout její pozornosti. Já osobně to považuji za důležité propojení s našimi tvory./

Výprava do údolí Doubravy

20. března 2016 v 21:01 | bass |  STUDENECKÝ ŽIVOT
Po včerejším dni (označeném večer Máťou jako nejlepším dnem v životě), kdy studenecká patička kamarádů prožila nabitý den na zahradě a v okolí - prolézali stodolu,šplhali na stromy, přetahovali se lanem, cvičili na kruzích, opíkali buřty, pálili bombáky a houpali se na houpačce a zžejmě spoustu dalších věcí u kterých jsem nebyl, jsme se rozhodli nedělní předobědní čas naplnit namísto hraní na tabletu výpravou za dobroudružstvím. Sedli jsme do pandy a vydali se na Točitý vír. Doubrava čeká!


První březnový víkend

9. března 2016 v 0:15 | bass