HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Červen 2009

Malá čtvrteční dramata

25. června 2009 v 19:49 | Hromlík
Venku bouří, jedna rána za druhou, takové "Johnyho prdy", dalo by se přirovnat. Bass je ještě někde v Praze a tak nemám, komu bych vylila zážitky z dnešního dne. Sice jsou to (až na výjimky, které se samy připomenou ještě i za týden) věci, o kterých už zítra nebudu vědět, protože přijdou jiné další, možná ještě horší každodenní katastrofy, ale zatím se to ve mně stále hromadí. Hromy přišly až někdy po obědě, ale bouře nervů dnes začaly už zrána.

Přelidnění v Macourově aneb, rodáci, setkejme se!

24. června 2009 v 22:26 | bass |  McNews ("meknjůz")
Ačkoli nejsme rodáci, také jsme se setkali! Společně s dvěma stovkami dalšími víceméně rodáky. Ale o přesnou definici rodáka ani nešlo, šlo spíše o setkání příznivců a fanoušků Macourova. A to se povedlo na výbornou!
Jako jednoduchý doklad toho může být taneční parket o ploše přes 50m2, mnoho desítek až stovky míst k sezení s táci napečeného cukroví, regulérní stánek s pivem a k tomu všemu dvě kadibudky JOHNNY.
Kdo neviděl, zřejmě asi ani neuvěří a tak snad alespoň několik málo fotek nastíní obrovský rozměr toho všeho.
Protože taková skrumáš lidí je v neskutečném kontrastu k tomu, že člověk běžně třeba týden nikoho na návsi nepotká....

Zpívající Jupiter

23. června 2009 v 22:03 | bass
Při surfování jsem včera narazil na YouTube na kosmické zvuky. Moc tomu nerozumím, je to nějaký podfuk nebo je v tom fígl. Vždycky nás přeci učili, že ve vákuu není nic slyšet, tak kdo ví .... Přesto se mi to strašně líbí a proto sem dávám odkaz, pro zájemce.Macourov buď neznáš nebo miluješ!

19. června 2009 v 14:13 | bass
aneb sraz rodáků obce na spadnutí!
A my budeme u toho, vše zažijeme, vše uvidíme a možná vás, čtenáře, o tom budeme následně informovat.

Možná děláme bezové víno ...

13. června 2009 v 22:37 | bass
... alespoň to Hormlík tvrdí, když se ptám, co je v té nádobě za špinavou vodu. Pravdou je, že o bezovém vínu básnil i Sova. Ale smutně dodával, že to ještě nikdy nezkoušel. A tak jsme tu hozenou rukavici zvedli my (Hormlík, já spíše jako morální podpora) a už na tom pracujeme. Respektive, teď jsme ve fázi "nechte 10dní na teplém místě". A to bychom nebyli my, abychom neprověřili nejrůznější nástrahy v receptu. Teď je ta nádoba venku, kolem tma a zima.


Může být prd vidět?

13. června 2009 v 20:52 | bass
Vědci z více než pěti předních univerzit se shodli, že ano. Svoji teorii nemohou sice prokázat žádným hmatatelným důkazem, přesto sebejistě tvrdí, že pokud jedete autem proti zapadajícímu slunci,
je prd vidět.
(pouze doplňkové foto)
(a doplňkové info - skautské tábořiště za silnicí má novou studnu!)

Venčení bujnou zelení

2. června 2009 v 20:50 | bass
... když se venčí ve správný čas a nezapomene se foťák doma, tak se až tají dech ...