HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Květen 2009

Caprepolis - srnčí město

29. května 2009 v 22:05 | bass
... plné uliček, křižovatek a naměstí ... že jsou srnky šikovné, to asi nebude někdo rozporovat, ale že až tak ... trochu mě to zaskočilo. (Capreolus capreolus - srnec obecný)
Samozřejmě je možné, že to celé je nějaké mystifikace, ale kdo ví. Každopádně zkuste na mapy.cz kouknout na souřadnice Loc: 49°36'59.827"N, 15°45'6.789"E a napište, co si o tom myslíte. Já jsme konsternován.
Doufejme, že to není spíše Suspolis - město kanců! (Sus scrofa - prase divoké)

Operace trvalá svoboda

29. května 2009 v 21:25 | bass
Jel jsem z práce. Skoro jsem byl doma. Začal jsem pozvolna macourovskou alejí sestupovat dolů k potoku, když mé oko zaujaly nějaké nestandardní barevné fleky na poli. Co to?! Vidím dobře? Na hnědém poli s rašíci kukuřicí se na sluníčku vyhřívají dvě kravičky. Ups. Asi jsem byl přepracovaný ...

Víkendová návštěva Vojetína

27. května 2009 v 23:03 | bass
... chtěl jsem sem napsat nějakou vtipnou glosu, kterou bych opět potěšíl naše čtenáře, ale nepodařilo se. Je tu jen tento hloupoučký text. Ale stejně jsme vás chtěl především potěšit touto fotkou ... tak proč vás rozptylovat. Budliky budliky!

(tu nehodící se reklamu jsem pochopitelně nechtěl!)


Hledá se Ferda Mravenec!

19. května 2009 v 22:23 | bass
aneb o tom, co to je formicashing (formica = lat. mravenec)

Povídání o Kralickém Sněžníku (intro)

11. května 2009 v 20:52 | bass
Je to už týden, co jsme byli na naší výpravě ve východních Čechách, slibovali jsme článek, slibovali a slibovali a článek pořád nikde. A tak jsem se rozhodl, že postupně a pomalu začnu, protože jinak se nikdy nic nedozvíte ... že jo.
- Marťánek těsně pod vrcholem Sněžníku se slonem -

Hlášení správců

4. května 2009 v 22:09 | Lucysh a Czernítko
Je pátek 1.5. a my příjíždíme k BaH. Přijíždíme k brance a vběhne nám tam Clarice (hlavně že nám to Hormlík povídala, že ráda čeká VENKU u branky a běhá k autu:)). Každopádně jsme ji nepřejeli a vystupujeme z auta. Clarice strašně šťastná a usmívá se:)

Víkend Lucysh a Czernítka Hormlíma očima

4. května 2009 v 21:37 | Hormlik
Koukla jsem na fotky z pobytu našich psích chův v Macourově a úplně jsem začala fantazírovat, jak to tu asi všechno probíhalo. Teď už vím, že všichni přežili (o ztrátách životů během výletu do Utína jsem aspoň nic neslyšela) a dokonce si to snad i užili. Ale nechci předbíhat!

Dům svěřen do rukou správců ...

1. května 2009 v 14:58 | bass
Krásné počasí a končící dovolená nás přesvědčili, že je třeba jednat dokud je čas - rádi bychom pokořili Kralický Sněžník, viděli kus východních Čech, nějaké ty ovce a možná magnolie, a kdo ví...