HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Listopad 2007


Výlet do Prahy

26. listopadu 2007 v 9:07 | bass
Už od prázdnin nás lákali pražáci na svůj nově zrekonstruovaný byt, již od prázdnin slibujeme, že dříve či později přijedeme omrknout. Až jednou "došla trpělivost" a řekli jsme si dost. Dokud neřekneme přesný termín, budeme to jen oddalovat. A tak jsme před měsícem vybrali 19.11.

Nepochopený vtip

18. listopadu 2007 v 12:58
Článek speciálně pro paní z Číny, abych splnil co jsem slíbil, tedy ten nesmysl s fotografem na fotce.
(viz článek
Sněžné ráno jednoho dne)

Prodejte sáně dokud je čas!

17. listopadu 2007 v 9:32
A je to tady, delegáti Panelu se shodli a za asistence pana Olava všem jasně řekli, že je to potvrzený. Změny klimatu jsou tady, tání ledovců, oteplování! A kupodivu to zvládli sepsat na dvacet stran A4. Tak jednoduché to nakonec bylo a takovou dobu to trvalo, jenže co teď?

Sněžné ráno jednoho dne

13. listopadu 2007 v 9:56
Vyšli jsme ven a najednou, najednou vysvitlo slunce, tak jsme to musel blejsknout. I když ta garáž ... ten sloup ...

Venku zuří vánice - co se děje vevnitř?

11. listopadu 2007 v 15:11
... následují článek je pouze pro silné povahy ...

Na zahradě se válí bílý kůň

11. listopadu 2007 v 10:42 | bass
Ne, že bychom si pořizovali další "němou tvář", to se jen tak říká, že? Začalo sněžit a sněží a sneží. Pomalu se pantofle stávají nepraktickou obuví, ale já ještě zatnu zuby a vydržím! Do garáže není až tak daleko!

Stručně z Koucourkova

10. listopadu 2007 v 9:14
Čtvrtek. Přijel Sova. Hormlík neměla v práci mobil. Přijela z Přiby. Jeli jsme zpět do Přiby. Naložili Sovu. Dojeli do Žipole. Uviděli stopařku s kindošem v protisměru. Otočili to (řídila Hormlík). Stopli jí. Jeli jsme do Přiby. Před bar. Prý má úžasného muže. Pak pojede oktávkou. No nic. Jedeme do Kocourkova. Venčili jsme psi. Povídali. Sova dovezl krásnou láhev. Pustili jsme mu Cestu z města.Pak jsme šli spát. Ráno jsem vezl Hormlíka do cukrárny. Potom jsem usnul. Vstali jsme v devět, Sova snídal zapečené brambory. Já chleba. Kecali jsme. Geodeti. Archtekti. Les. Čas. Jdem se psy. Prvně k mlýnu. Nedaří se nám přebrodit. Teda Kleris. Moc vody. Proud. Jdem zpět. K táboru. Kecáme. Kleris chce běhat po lese. Sova chce vidět sošku z Vanuatu. Já chci čůrat. Vše zvládáme. Soška boží. Drží. Má kouzlo. Vzpomínáme. Nová umývárka. Tábořiště s rakví. Rybičky. Lesem zpět. Déšť. Oběd. Sova párky já brambory. Cukrárna. Čaj a horká višeň. Hormlík sedí u nás. Sova hledá vlak. V jízdním řádu. Jdem do knihovny. Sova doporučil Třetí prání. Neměli ani první ani druhý (díl). Prý mi to někdy doveze. beru něco jiného. Jdeme k vlaku. Pod hradem. Ukazuju náš "první dům". Už je vyklizen, vybourán. Nemá teď kouzlo. Domlouváme se na Vídeň. Uvidíme! Nádraží. Sova jede domů. Jdu zpět na náměstí. Cukrárna. Paní Boženka fóruje. Kafčo. Nepobrindám stůl. Jedu domů. Práce. Pak zpět pro Hormlíka. Hormlík utahána. Nakrmit a odpočívat u Humoresek.
Hormlík teď ještě spí. Ukládám zážitky na bahnůvs. Venku sníh. Topím v kotli. Vency psala. Psy koušou dřevo.

Sneží!

6. listopadu 2007 v 10:39 | bass

Hormlík je v práci

3. listopadu 2007 v 11:45
Město Přibyslav má úžasnou webcameru, a tak stejně jako já, tak i vy můžete kouknout, zda auto stojí na náměstí.
Co s tou informací uděláte je pak již jen na vás...někdo třeba dostane chuť na větrník ...každopádně můžete to zkusit zde.