HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Už je to tady!

26. června 2007 v 7:53 | bass
Drazí přátelé, po včerejším telefonátu s naším panem domácím tady v Brně, je již jasno! Budeme se stěhovat! Do konce června...protože noví nájemníci jsou již na cestě (obrazně)

Prostě to všechno dobře klaplo! Nebude žádná prodleva 14 dní, kdy budem bezcílně bloumat Brnem a myslí už budeme přestěhovaný, ale vše proběhne rychle, svižně a dalo by se říct ve stresu - ale to není ten pravý výraz, páč je to naprostá pohodička - člověk chodí po bytě s půlkou gumového balónku se sádrou a špachtličkou zamazává díry po hmoždinkách.
Už máme vše, co se montuje odmontované, spoustu věcí v krabicích a pomalu ukusujeme z útulnosti bytu a vracíme ho do stavu "čtyř holých stěn a sedačky". Ale je to príma pocit, protože se do Macourova vopradu těšíme!
Je to přeci jen životní rohodnutí, a my máme pocit, že místo je pro nás naprosto perfektní. To, co jsme hledali ... hledali jsme cice několi měsíců přes internet, jezdili po různých domech a navštěvovali spoustu nemovitostí, ale Macourov jsme vlastně navštívili teprve před měsícem - a už se tam budeme stěhovat. Jde to pak ráz na ráz, a je to bezva! Po vlastních zkušenostech vřele doporučuji každému hladání, výber a získání nemovitosti, ničemu se to nevyrovná. Člověk hledá, neustále mění kritéria, mění, co by měl ten dům mít, kde stát, jak velký, blízko k čemu ... neustále krouží v kruzích, co zavrzhl opět přivrhuje a pak najednou navštíví "ten pravý" dům a už nehledá, nepochybuje, je si naprosto jist. Je to úžasná odměna za tu píli a vytrvalost - a ta patří Hormlíkovi, protože ona dokázala zas a znova prohledávat seznamy realit, zas a znova mi ukazovat nové nebo staré přírůstky a měla se mnou a mou horkou hlavou trpělivost. Hormlík je prostě bezvadná a patří jí velký dík!
A tak nás čeká týden plný šroubování, krabicování a skládání, ale my se nebojíme, žene nás touha po vlastním domě, po klidném místě, po možnosti otevřít vrátka a jít se projít k lesu... ale nebojte se, určitě vás brzy pozveme na návštěvu u nás doma v Macourově!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 czernitko | 16. července 2007 v 19:46 | Reagovat

Wáááu,.... tak to už se těším až se podíváme jak že ten váš nový, již konečně konečný domov vypadá :) A doufám že budete u netu a občas sem písnete! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.