HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Svratecká oddysea

9. března 2007 v 8:50 | -bass-
Poslední víkendy jsou pro nás takovým "kapesním koloběhem roku".Jen trochu přeházeně. Z jarního Brna vyrazíme do zimní Svratky, v sobotu to roztaje a je jarně s podzimním blátem, v neděli zase nasněží a tak spěcháme do téměř letního Brna....

Ale je to pohodička, strávit víkend zase na chalupě. Člověk si to užívá a relaxuje. V kamnech praská, výhled na les, to ticho a nikde ani noha. To je nádhrný kout světa. Navíc se obkloupujeme spousty chupatých tvorů všude, kde jsme. V Brně u nás byla na návštěvě přes týden Euro a v Brně taky bydlí zatím Kotě, páč nemá kastraci a myslím, že nám tvoři zatím stačí. A přes víkend s námi Euro jela do Svratky za Tygrem a Šmudlíkem. (Kotě hlídalo v Brně byt)
Takže ať se hnem, kam se hnem, všude máme na tričku chlupy, v polívce chlupy a na koberci chlupy. :) Ale je to už taková tradice, že to člověk zkousne (ne ten chlup, tu jeho přítomnost). A tak si chupatíme zvesela dál.
Dnes je pátek, opět se chystáme do kopců a jsem zvědav, jakou část roku tam prožijeme tentokrát. Ještěže mám jen jedny boty a nemusím se stresovat, že jsem si vzal špatný.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 czernitko | 12. března 2007 v 21:02 | Reagovat

Bassi, s těma botama by jsi měl něco udělat :D Aby ti zanedlouho neupadla noha :) a co potom chudáci vaši chlupatící se přátelé kteří mají nos o mnoho citlivější, že :)

Jinak už se těším na B&Hnem , bude to určitě božíííí !!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.