HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Protego et Servio

11. prosince 2006 v 22:45 | bassík
Dobrý večer všem! ( i když věřím, že vlastně málokomu - není se co divit, po několika měsících nečinnosti nějaký příspěvek, to zaregistruje fakt jen silná nátura)
Rozhodli jsme se že opět napíšeme pár řádků. Je jasné, že zprvu to půjde ztuha, kdo ví jak později. Nevěřím, že vydržíme dlouho ale za pokus to stojí :).

Poslední příspěvek se týkal Cipíska, který se stal Šarlotkou ...ae jak čas ukázal, nakonec je z něj jen Kotě. Ale to už je dávno. Od té doby už je stejně velké jak jeho rodiče, i když plaché a samostatn jako divoká kočka. Není se co divit. Zatímco Tygřík a Šmudlík vyrůstal s námi, Kotě vyrůstal s nimi. Takže je z ní kočka jako řemen (pokud je řemen typickým zástupcem kočky). Fotku teď u sebe nemám (páč kromě toho, že Kotě dospělo a je z něj kočičí puberťák, tak náš "Velký disk D:" klekl a následně byl sformátován - to mimojiné znamená, téměř žádné novějš fotky na skladě :) Ale určitě nějakou pořídíme, ok?)
Ale tom jsem psát nechtěl ...to bylo jen takové naázání a udržení kontinuity. To poněkud výraznější, co se změnilo - a proč Kotě rostlo jako dříví v lese (pokud je dřevo typickým...atd) - že jsme se přestěhovali o několik desítek km dolu po proudu řeky Svratky a o několi stovek výškových stupňů níž....
Pro teď sem vložím pouze noční pohled z našeho okna, kterého se zatím nemůžeme nabažit a více napíšu (já nebo HOrmlík) snad zase příště, páč už jdu prostě spát.... už mě to nemyslí. Takže snad brzy a vtpněji nashle!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.