HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Duben 2006

Dvanáct kousků

22. dubna 2006 v 16:45 | -bass-
Drazí fandové kopeckých příhod, mám nemilou zprávu. Do statku se stěhuje nových 12 koní, to bude boj. Ještě, že se dá chodit přes kopec! Uvidíme, jak to bude, byli jsme se na ně dneska kouknout ( zatím jsou celkem 4) a ten na fotce byl celkem rozumnej a přátelskej.... samozřejmě, to mohla být pouze přetvářka vyvolaná elektrickým ohradníkem... držte nám palce!

ZDAR!? Nazdar!

18. dubna 2006 v 16:10 | -bass-
Prostě jsme si pořídili ruský auto! A je super! A navíc ladí barevně sYetti a Emysh ( jako jejich vozítkama). Skvěle troubí, sedačka je měkká a kožená... no, nevím, co víc bych mohl chálit! Je prostě boží!

To je dost!

14. dubna 2006 v 7:38 | -bass-
Ahoj, ahoj, ahoj!
Ano ano, již dlouho jsme sem nic nenapsali, to víte, dlouhé zimní večery skončily, nastoupily jarní práce v exteriéru a světlo do osmi, to je opravdová zhouba počítačováho šílenství! Ještě že jsou školní povinnosti :)
Ale, řekl jsem si, že když už to Bahnews je, tak má koukat aby bylo! Takže se nbojte, už se na tom pracuje! A kdyby vás zajímalo, o nového na kopci: V úterý nasněžilo, po týdnu hnědozelené před očima opět kruté všeobklopující bílo, měl jsem sto chutí mrsknout vidlema o zem a na vše se vykašlat! Čověk se hrabe s listím a suchou trávou, pálí to a ono mu to ten oheň zasněží, to je opravdu k vzteku! I semínka mrdkve a ředkve jsme si nachystali, ale má to srdce vpoustit t bezbranný kuličky do promrzlé země? No nemáte! (teda nemáme), takže čekají za televizí, až na ně dojde řada! Taé popínavou růži, co jsem ázel loni jsem osvobodil z iglů ze smrkových větví a sotva se nadechla, narovnalaa užívala prvních paprků, tak jsem ji opět zaházel jehličím.
Ale jinak je to super! Opíkali jsme o víkendu první buřtéky, seděli venku nažidličkách a čerpali jarní energii, to byla síla! Opravdu zaloužené jaro a ta ho o to intenzivněji vnímáme, ažá změna je hned vidět, tu už se zelená bodlák, taky raší narcisky, tu prokopat strouhu a tady posbírat popadané větve. Jaro je prostě stejně krásné jako ta zima, o byla před ní nobo ještě je?