HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Únor 2006

Víte jak se zimujou růže?

17. února 2006 v 0:00 | -bass-
Tak tak přesně teď zimujeme chalupu! Přikřili jsme ji sněhem a čekáme na jaro. Bylo to opravdu napínavé! Dokonce jsme tu měli výpomoc z dalekých krajů! Tak se na to podívejte!

Šmudlík a Tygřík

10. února 2006 v 21:06 | -bass-
Ahoj všichni čtenáři Bahnews! Tak sou tu pro vás! Obrázky Tygříka a Šmudlíka! Já myslím, že Hormlík určitě přidá nějaký textík, já chci jen napsat, že nazačátku to byly takový dvě malý kuličky, dnes jsou to už pořádný koťata!
A pořádný osobnosti. Tygřík je úplně jiný než Šmudlík, kocour a kočka. Líný pecivál a tichá lovkyně. Oba mají le strašně rádi veget na monitoru. Vyhřívají se, mají rozhled po celé místnosti a sem tam i sledují, co se v počítači děje. Nedejbože, když packou loví kurzor. To si člověk pak užije! :) Myslím, že to je asi pádný důvod pro to, abych nepořizoval plochý monitor :)
No a ven? Ven opravdu chodí zřídka a na chvíli. Musí být opravdu pěkně a hlavně s něma někdo musí venku být. :) Jsou hodně plachý a nějaký vyhřívaní na zimním slunci asi není ono. Lepší je ležet u kachláků nebo na zmiňovaném monitoru. :)

Dravé šelmy

2. února 2006 v 11:52 | -bass-
Drazí přátelé, Emysh je nemocná, kliká na netu a ráda by se tu dočetla něco o naší kočičí společnosti. Myslím, že jí to někdy splníme. Někdy.
Už se na tom pracuje, mám nějaký fotky. To je zálad, páč to mluví samo za sebe. A ještě přihodíme nějaký ten příběh. Takže se těšte a dejte nám čas, to víte, tu je sněhu, že signál z internetu jde hold trochu déle. A dost se boří.