HODNĚ NEPRAVIDELNÉ NOVINKY ZE ŽIVOTA TÁTY, MÁMY A MALÉHO SYNKA

Mor se ovka!

13. prosince 2005 v 19:56 | -bass-
Ne, není to nic o velkých pandemiích a hromadném vymírání obyvatelstva, kterému dělá přítrž až nakupení otesaného kamene do podoby sloupu. Je to prostě o morseovce.
Prostě mě tak napadlo, co kdybychom udělali třeba někjaké morseovkové utkání - nějaký souboj mezi schůzkami? Hm? Co si o tom myslí šéfové schůzek a co si o tom myslí vůbec obyvatelé schůzek? Co vím já, tak čtvrteční schůzky teď zrovna ladí svojí formu a myslím, že jsou pomalu nachystaní poměřit síli! Hm? Co třeba konec ledna? Nějaký náročný závod, který se motá kolem morseovky?
No, čekám na komentáře, páč od toho tu jsou, abychom mohli hodit řeč a popřemýšlet! Každý nápad a každé písmenko k tématu vítáno! Howgh!
-·-/-··/---//-·/·/··-/--/··//--/---/·-·/···/·/---/···-/-·-/··-/--··--//-/·-/-·-//·---/·/-·//-·-/---/··-/-·-/·-//-·/·-//-·-·/·-/·-·/-·-/-·--//·-//-/·/-·-·/-·-/-·--/--··-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gogo | Web | 13. prosince 2005 v 19:59 | Reagovat

Super! Konec ledna je myslím dobrej termín! Teď se bude připravovat divadlo Mrazík, a pak se můžeme začít učit morseovku. Co ostatní schůzky, už jste ji dělali? My teda ne...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.